Nexdrive

Pełna wiedza i doświadczenie, aby serwisować Twój samochód elektryczny lub hybrydowy

Znajdź Nexdrive w pobliżu

Niezależny warsztat, do którego zdążyłeś się przyzwyczaić, teraz specjalizuje się również w obsłudze w samochodów hybrydowych i elektrycznych. To jest NexDrive.

Wielu konsumentów uważa, że serwisowanie i naprawa samochodów elektrycznych lub hybrydowych może być wykonywana tylko przez dealerów marki. Absolutnie tak nie jest. Nawet z samochodem hybrydowym lub elektrycznym nadal możesz udać się do swojego zaufanego niezależnego warsztatu tuż za rogiem. Utrzymanie samochodu elektrycznego wymaga innej wiedzy niż utrzymanie samochodu z silnikiem wysokoprężnym lub benzynowym. Ale pracownicy we wszystkich punktach serwisowych NexDrive są na to przygotowani. Nasi mechanicy są specjalnie przeszkoleni do przeprowadzania tego typu serwisu. Są ekspertami w dziedzinie samochodów hybrydowych i elektrycznych wszystkich marek. Twój samochód jest serwisowany zgodnie ze specyfikacją fabryczną, a zatem zachowuje gwarancję producenta. Jesteśmy gotowi na Twoją wizytę!

Więcej o Nexdrive

Certyfikowani mechanicy, aktualna wiedza, niezbędne oprogramowanie, krótki czas oczekiwania i profesjonalna obsługa. Poznaj NexDrive.

Porady i wskazówki dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych

Porady i wskazówki dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych

Prowadzenie swojego pierwszego elektrycznego auta może początkowo budzić pewne trudności. Specjalnie w tym celu dzielimy się przydatnymi poradami i wskazówkami dla kierowców samochodów elektrycznych. Na przykład, jak utrzymać baterię swojego samochodu elektrycznego w doskonałym stanie. Ciekawy?

Dzięki ogólnokrajowej sieci NexDrive zawsze masz swój warsztat blisko siebie

Dzięki ogólnokrajowej sieci NexDrive zawsze masz swój warsztat blisko siebie

Sieć punktów serwisowych NexDrive dynamicznie się rozrasta. Do NexDrive dołączają nowe miasta. Wszystkie nasze warsztaty są specjalnie wyposażone oraz gotowe do serwisu i naprawy samochodów hybrydowych (PHEV) i elektrycznych (EV). Mechanicy posiadają wiedzę, narzędzia i oprogramowanie, aby utrzymać Twój nowoczesny samochód w najlepszym stanie.

Serwis samochodu hybrydowego lub elektrycznego Częste pytania

  • Czy samochód elektryczny wymaga konserwacji?

    Samochód elektryczny na ogół wymaga mniej czynności konserwacyjnych niż samochód spalinowy, ponieważ ma mniej ruchomych, a zatem wrażliwych na zużycie części. Oszczędza to czas i koszty! Istnieje jednak szereg innych czynności konserwacyjnych, które muszą być wykonywane okresowo w samochodzie elektrycznym. Za pomocą poniższego linku można znaleźć więcej informacji na ten temat i, jeśli to konieczne, umówić się na wizytę serwisową bezpośrednio w punkcie serwisowym NexDrive

  • Co z gwarancją producenta, gdy mój samochód jest serwisowany przez NexDrive?

    Wszystkie punkty serwisowe NexDrive przeprowadzają naprawy i przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Dzięki temu po takiej wizycie serwisowej zachowujesz również gwarancję producenta. Zezwalają na to europejskie przepisy dotyczące niezależnych serwisów samochodowych

Znajdź najbliższy punkt serwisowy NexDrive