Nexdrive

OSKP STRZELNO

Adres:ul. Zbożowa 4, 88-320 Strzelno

Województwo:kujawsko-pomorskie

Tel:523189436

Email:strzv0sa243elno@eurowarsztat.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 08:00-16:00

sobota - niedziela: zamknięty

Dodatkowe informacje

EuroWarsztat BRUKIEWICZ - warsztat samochodowy w Strzelnie. Dobry mechanik samochodowy to nie tylko doświadczony fachowiec, który wykona określoną usługę szybko oraz w przystępnej cenie. Ważne też, aby jego serwis znajdował się możliwie jak najbliżej Ciebie. Nikt przecież nie chce tracić czasu na dojazdy do zakładu oddalonego o wiele kilometrów od domu. EuroWarsztat BRUKIEWICZ spełnia te warunki, ponieważ masz go niemalże pod ręką.

EuroWarsztat BRUKIEWICZ to dobry wybór, jeśli szukasz warsztatu samochodowego w swojej najbliższej okolicy i takiego, który mógłby stać się dla Ciebie stałym punktem ewentualnych napraw. Bowiem zakład w Strzelnie - jako serwis samochodowy współtworzący ogólnopolską sieć EuroWarsztat - to doświadczeni specjaliści, dobre wyposażenie warsztatu i możliwość naprawy różnych marek samochodów. Dzięki temu możliwa jest skuteczna diagnoza i naprawa powstałej awarii, nawet jeśli jest ona skomplikowana do usunięcia. Pracownicy warsztatu samochodowego poinformują Cię również, jeśli tylko zauważą, że któryś z podzespołów wkrótce będzie wymagał wymiany, ponieważ jego żywotność powoli dobiega końca.

Proponowany mechanik samochodowy działający w Strzelnie jest jednym z serwisów samochodowych tworzących sieć niezależnych warsztatów EuroWarsztat. Przypominamy, wyszukiwarka umożliwia znalezienie warsztatu samochodowego, który będzie najbliżej Twojej lokalizacji.