Nexdrive

Serwis Partner

Adres:Pomorze 16, 06-406 Opinogóra Górna

Województwo:mazowieckie

Tel: 502848181

Email:zajc1iyeac@eurowarsztat.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 08:00-18:00

sobota - niedziela: zamknięty

Dodatkowe informacje

EuroWarsztat ZAJĄC - warsztat samochodowy w Pomorzu koło Opinogóry Górnej. Dobry mechanik samochodowy to nie tylko doświadczony fachowiec, który wykona określoną usługę szybko oraz w przystępnej cenie. Ważne też, aby jego serwis znajdował się możliwie jak najbliżej Ciebie. Nikt przecież nie chce tracić czasu na dojazdy do zakładu oddalonego o wiele kilometrów od domu. EuroWarsztat ZAJĄC spełnia te warunki, ponieważ masz go niemalże pod ręką.

Odwiedzając EuroWarsztat ZAJĄC możesz liczyć na pomoc bez względu na to, czy Twój samochód jest już wiekowy, czy to jeden z nowszych modeli. Nasz warsztat samochodowy dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym, a doświadczeni pracownicy stosują wyłącznie części od sprawdzonych producentów. Możesz też liczyć na fachowe doradztwo w zakresie optymalnego użytkowania samochodu. Dzięki temu bądź pewien, że usługa w tym serwisie samochodowym w Pomorzu będzie wykonana rzetelnie, co przełoży się na Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jeśli więc szukasz dobrego mechanika, do którego zawsze mógłbyś wracać w przypadku awarii swojego auta, trafiłeś w dobre miejsce.

Proponowany mechanik samochodowy działający w Pomorzu jest jednym z serwisów samochodowych tworzących sieć niezależnych warsztatów EuroWarsztat. Przypominamy, wyszukiwarka umożliwia znalezienie warsztatu samochodowego, który będzie najbliżej Twojej lokalizacji.