Nexdrive

NEJMAN SERWIS

Adres:ul. Portowa 10, 09-401 Płock

Województwo:mazowieckie

Tel:509652690

Email:nejman4p0kz8tserwis@eurowarsztat.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 08:00-18:00

sobota - niedziela: zamknięty

Dodatkowe informacje

EuroWarsztat NEJMAN SERWIS - warsztat samochodowy w Płocku. Jeśli szukasz sprawdzonego, dobrze wyposażonego i godnego zaufania serwisu samochodowego w Płocku, który dodatkowo będzie znajdował się blisko Twojego miejsca zamieszkania, możesz postawić na EuroWarsztat NEJMAN SERWIS. Doświadczeni mechanicy wykonają naprawę rzetelnie i w terminie, bez względu na to, jakiej marki samochodem jeździsz. Przekonało się o tym już wielu lokalnych kierowców.

Serwis samochodowy z Płocka zajmuje się naprawą aut różnych marek i świadczy usługi dotyczące szeroko pojętej mechaniki pojazdowej. Pracownicy nie tylko zdiagnozują awarię i zaproponują konkretny sposób jej wyeliminowania, ale też wykonają usługę tak, aby w miarę możliwości jak najlepiej dopasować się do Twojego budżetu. Możesz liczyć na to, że jeśli pewne elementy okażą się dla Ciebie za drogie, otrzymasz propozycję wykorzystania bardzo dobrych zamienników.

Możesz też być pewien, że z wyprzedzeniem dowiesz się, czy w niedalekiej przyszłości możesz spodziewać się kolejnej naprawy, ponieważ któraś z części eksploatacyjnych powoli się wyczerpuje. Pracownicy warsztatu samochodowego z Płocka na pewno zwrócą na to baczną uwagę. A wszystko to bez konieczności dalekiego dojazdu do mechanika samochodowego. To szczególnie ważne, kiedy codziennie korzystasz z auta i bardzo zależy Ci na czasie.

EuroWarsztat NEJMAN SERWIS - warsztat samochodowy w Płocku należący do siec serwisów samochodowych EuroWarsztat, to gwarancja rzetelnej diagnostyki i sprawnych napraw. Dzięki nim Twoje auto będzie gotowe do odbioru możliwie najszybciej, jak tylko się da.