Nexdrive

Obsługa i naprawa pojazdów hybrydowych i elektrycznych

W NexDrive jesteś we właściwym miejscu

Warsztaty godne zaufania

Eksperci w sektorze pojazdów nowej generacji

Zachowanie gwarancji fabrycznej

Czy jesteś gotowy na przyszłość?

NexDrive to sieć niezależnych warsztatów serwisowych, które specjalizują się również w obsłudze samochodów elektrycznych i hybrydowych. Mechanicy naszych warsztatów posiadają certyfikat NexDrive i przeprowadzają prace serwisowe i naprawy w najdrobniejszych szczegółach zgodnie z wytycznymi fabrycznymi. Po dostarczeniu samochodu do punktu serwisowego NexDrive, zachowuje on gwarancję producenta. NexDrive wspiera również wszystkich specjalnie przeszkolonych mechaników odpowiednimi narzędziami i materiałami. Mają zatem wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać samochód elektryczny lub hybrydowy w najlepszym stanie

Znajdź punkt serwisowy Nexdrive

Nie musisz już odwiedzać dealera, aby zadbać o swój samochód elektryczny lub hybrydowym

Wielu właścicieli uważa, że kontrola, serwis i naprawa samochodów elektrycznych (EV) lub hybrydowych (PHEV/HEV) może być wykonywana tylko przez dealerów marki. Dziś wiadomo, że nie jest to prawda. Nawet mając samochód nowej generacji, nadal możesz udać się do tego samego zaufanego, niezależnego warsztatu tuż za rogiem. Wszystkie punkty serwisowe NexDrive mają dostęp do tego samego oprogramowania diagnostycznego i informacji o usterkach co dealerzy marki oraz posiadają pełną ofertę niezbędnych części.

Gwarancje NexDrive

 • Zachowanie pełnej gwarancji fabrycznej
 • Specjalizacja we wszystkich markach
 • Dostęp do oryginalnych danych producenta
 • Najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia do pomiarów
 • Zawsze aktualne oprogramowanie
 • Wykwalifikowani, przeszkoleni pracownicy
 • Profesjonalna obsługa samochodów hybrydowych
 • Najnowsze przepisy bezpieczeństwa
 • Serwis w Twoim zaufanym warsztacie

Czy chcesz umówić się na wizytę?
Znajdź swój punkt serwisowy NexDrive

Wszystkie nasze punkty NexDrive specjalizują się w obsłudze samochodów elektrycznych i hybrydowych. Mogą doradzić, jakiego rodzaju naprawy wymaga obecnie Twój samochód.
Masz pytania? Zadzwoń do punktu serwisowego NexDrive. Nasi specjaliści są gotowi na Twoje przybycie!

Znajdź warsztat

Serwis samochodu hybrydowego lub elektrycznego Częste pytania

 • Czy samochód elektryczny wymaga konserwacji?

  Samochód elektryczny na ogół wymaga mniej czynności konserwacyjnych niż samochód spalinowy, ponieważ ma mniej ruchomych, a zatem wrażliwych na zużycie części. Oszczędza to czas i koszty! Istnieje jednak szereg innych czynności konserwacyjnych, które muszą być wykonywane okresowo w samochodzie elektrycznym. Za pomocą poniższego linku można znaleźć więcej informacji na ten temat i, jeśli to konieczne, umówić się na wizytę serwisową bezpośrednio w punkcie serwisowym NexDrive.

 • Co z gwarancją producenta, gdy mój samochód jest serwisowany przez NexDrive?

  Wszystkie punkty serwisowe NexDrive przeprowadzają naprawy i przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Dzięki temu po takiej wizycie serwisowej zachowujesz również gwarancję producenta. Zezwalają na to europejskie przepisy dotyczące niezależnych serwisów samochodowych.

Znajdź najbliższy punkt serwisowy NexDrive