Nexdrive

Sieć serwisowa dla samochodów nowej generacji

Pomożemy Ci na poziomie technicznym

Szkolenia i infolinia techniczna.

Pomoc w rejestracji i obsłudze PassThru.

Oferta na wyposażenie i ładowarki.

Alliance Automotive wspiera również Twoje działania marketingowe

Dzięki odpowiednim zabiegom marketingowym właściciele samochodów nowej generacji będą pewni, że zawsze mogą udać się do Twojego nowoczesnego warsztatu i otrzymać fachową usługę. Jakość godna zaufania na najwyższym poziomie.

Poznaj korzyści

Czy jesteś gotowy na obsługę pojazdów elektrycznych i hybrydowych? Skontaktuj się z nami już dziś, aby być gotowym na jutro

Napisz do nas!

Masz pytanie? Mamy odpowiedź

  • Czym jest koncept NexDrive?

    NexDrive to nowy koncept sieci serwisowej dedykowanej pojazdom nowej generacji. Jest to pierwsza tego typu sieć serwisowa w Polsce, skierowana do serwisów które już obsługują, lub planują w najbliższej przyszłości obsługiwać pojazdy hybrydowe i elektryczne. Obejmuje szerokie wsparcie serwisów w zakresie obsługi pojazdów EV. Koncept NexDrive to kolejny krok w rozwoju serwisów, którego wdrożenie przygotuje warsztaty na nadchodzące wielkimi krokami zmiany w branży motoryzacyjnej.

  • Na jakiej zasadzie warsztaty mogą w nim wziąć udział?

    Warsztat musi posiadać minimum jedno stanowisko, które będzie przystosowane do obsługi pojazdów EV, lub możliwość wydzielenia powierzchni z już aktualnego stanowiska. Kluczową kwestią jest posiadanie ładowarki i narzędzi niezbędnych do obsługi tego typu pojazdów, oraz stosownych uprawnień. W przypadku ich braku, NexDrive posiada pełną ofertę przygotowującą warsztat do wzięcia udziału w projekcie

  • Co zyskują warsztaty samochodowe, które przystąpią do NexDrive?

    Lista Korzyści jest długa. Przede wszystkim możliwość bycia prekursorem w tej dziedzinie. NexDrive daje uczestnikom projektu możliwość wyprzedzenia przyszłej konkurencji. Posiadanie doświadczenia i odpowiedniego przygotowania to zabezpieczenie dla serwisów, gdy pojazdów spalinowych zacznie znacząco ubywać. Ponadto NexDrive oferuje pakiet rozwiązań w postaci specjalistycznych szkoleń i zdobywania potrzebnych uprawnień. Sieć zapewnia pełną ofertę profesjonalnego wyposażenia i przygotowania stanowiska pracy, oraz oznakowania serwisu. Warsztaty mogą również liczyć na kompleksowe wsparcie marketingowe, mające na celu zdobycie jak największej liczby klientów.

Dołącz również do Nexdrive