Nexdrive
Powrót do przeglądu

Pierwsza sieć pojazdów elektrycznych i hybrydowych NexDrive jest już w Polsce!

Przez ostanie miesiące zespół EuroWarsztat prężnie działał nad wdrożeniem nowego, pionierskiego projektu.

  • Mając za priorytet rozwój, sieć EuroWarsztat pragnie zapewnić swoim partnerom biznesowym możliwość bycia prekursorem na rynku
  • W związku z prężnie rozwijającym się trendem użytkowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych Alliance Automotive Group (większościowy udziałowiec Groupauto CEE) wdrożył koncept NexDrive na rynek Polski
  • NexDrive jest międzynarodową siecią serwisów obsługujących pojazdy z napędami alternatywnymi - to pierwsza taka sieć w Polsce
  • Koncepcja ta, ma za zadanie w pełni przygotować, wyposażyć i wyszkolić warsztaty pod kątem serwisowania pojazdów hybrydowych oraz elektrycznyc

Dlaczego projekt ruszył już dzisiaj?

Wielu twierdzi, że zmiany jeszcze nas nie dotyczą, a na polskich drogach samochodów elektrycznych czy hybrydowych jest garstka.

Od 2035 roku na mocy unijnej dyrektywy, wejdzie w życie zakaz sprzedaży samochodów z silnikami spalinowymi w Unii Europejskiej. Ile zatem serwisy mają czasu, aby zdobyć doświadczenie i zatrzymać klientów - przyszłych użytkowników pojazdów elektrycznych czy hybrydowych? Swoimi spostrzeżeniami podzieli się właściciele EuroWarsztatów, którzy wyrazili chęć uczestnictwa we wdrażaniu projektu NexDrive:

„Jest takie powiedzenie, które mówi: „kto nie idzie do przodu ten się cofa”. I w naszej branży jest ono wyjątkowo aktualne. Niektórych rzeczy nie da się zrobić bardzo szybko. Zarówno przygotowanie i wyposażenie serwisu jak i ugruntowanie odpowiedniej wiedzy technicznej to procesy wymagające poświęcenia sporej ilości czasu i równie sporych nakładów finansowych. Każdy serwis, który zacznie lub już zaczął przygotowywać się do tych zmian nie tylko nie odczuje wielu niedogodności, ale ma także szanse stać się liderem na lokalnym rynku i pozyskać wielu nowych klientów.” – mówi Adam Stępień – właściciel EuroWarsztatu Arscar i uczestnik projektu NexDrive.

„Jesteśmy na początku drogi związanej za obsługą i naprawą samochodów hybrydowych i elektrycznych, więc kto pierwszy ten lepszy. NexDrive to przyszłość, jeżeli nie chcemy zostać w tyle to mamy gotowe rozwiązanie, z którego należy skorzystać już dzisiaj.” – dodaje właściciel jednego z EuroWarsztatu i uczestnik projektu Łukasz Worwa.

Wdrożenie koncepcji NexDrive daje warsztatom przewagę już dzisiaj. To pakiet nieocenionych korzyści w postaci:

  • Fachowych porad i profesjonalnych szkoleń
  • Kompleksowego wyposażenia
  • Wyselekcjonowanych ofert na specjalistyczny sprzęt
  • Precyzyjnego oznaczenia i wizualizacji serwis
  • Wsparcia na każdym etapie rozwoj

Poznaj więcej korzyści z przystąpienia do sieci NexDrive

NexDrive to pionierskie rozwiązanie poparte doświadczeniem i wiedzą. Polska jest trzecim krajem na świecie wdrażającym projekt. Niebawem w szeregi sieci dołączą: Wielka Brytania, Niemcy i Francja.

NexDrive to bez wątpienia ogromna szansa dla serwisów chcących się rozwijać, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą być przygotowani na nieuniknione zmiany. To gwarancja bycia pionierem, kiedy te zmiany już nadejdą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NexDrive